تبلیغات
شعبده بازی رایگان(my trick) - راز شعبده

شعبده بازی رایگان(my trick)
 
(نسخه 2.00)

جاوا اسكریپت


امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

Online User Instagram
سلام این دفعه آموزش پرواز را گذاشتم شما با ذهنتان یک آدم را از زمین بلند میکنید.

برای دانلود فیلم آموزشی این جا کلیک کنید
www.faclip.comسلام دوستان عزیز اگر کسی شعبده بازی بلده رازش را در قسمت نظرات در زیر همین  پست بنویسه و سایت یا وبلاگ یا ایمیل خود را بگذازد و من بعد از 24 ساعت یک شعبده بازی به او ایمیل میکنم و اگر هم سایت یا وبلاگ داشتید در قسمت نظرات مینویسم. و حتما در نظرات تیک ارسال پیام خوصوصی را بزنید که رازتان لو نرود و فقط من بدانم و من هم به شما یک شعبده بازی یاد بدهم.

 * تمام تبادل ها %26 الی %42 به نفع شما میباشد.

* اگر چه شعبده بازی جالبی نبود باز هم آن را بنویسید و من هم یک شعبده بازی در همان حد میگویم. ( البته با %26 الی %42 به نفع شما )

* در صورتی که شعبده بازی حرفه ای بود در آخر که رازش را کاملا نوشتید نام یکی از این شعبده بازی ها را بنویسید و من راز همان را به شما میدهم.

1- بلند کردن انسان از روی یک تخت از فاصله 6 متر تنها با اشاره !!
2- کبوتر به موش تبدیل میشود !!
3- زندانی صندوق قفل شده عوض میشود !!
4- خاک اره به کبوتر تبدیل میشود !!
و...این دفعه آموزش یک شعبده بازی باحال گذاشتم که موضوش اینه:

یک سکه را از قوطی پلمپ رد میکنید !!

این کار اولین بار توسط کریس انجل انجام شده است.یک کارت به کارت دیگری تبدیل می شود
طرز اجرا: در این ترفند شما به آس خاج و بی بی دل و یک کارت اختیاری دیگر نیاز دارید. (البته شکل کارت ها به خودتون مربوط میشه) آس و بیبی را از وسط تا بزنید و از انتهای کارت ها آن ها را به هم بچسبانید و از کارت سوم به عنوان پشت کارت استفاده کرده و آن را به سمت بالا باشد. دست راستتان را از روی کارت بگذرانید. در حین انجام این حرکت لبه ی تا شده را به سمت پایین متمایل کنید. به این ترتیب کارت عوض می شود.

وسط دستمال میسوزد اما سالم می ماند!!!

شعبده باز از تماشاگران یک دستمال سفید نخی میگیرد در مورد نخی بودن آن خیلی تاکید می کند و می پرسد: آیا این دستمال حتما نخی است؟

سپس اظهار میدارد: اگر نخی باشد، حتما میسوزد. در این موقع وسط دستمال را میگیرد، و به آن کبریت میزند. این قسمت از دستمال میسوزد، و شعله میکشد.

لحظه ای بعد خاموش کرده، و رو به صاحبش اظهار میدارد: خانم ، آقا درست میفرمایید، دستمال شما صد در صد نخی است! حتما صاحب دستمال ناراحت میشود، ولی قبل از این که حرفی بزند، شعبد هباز در ادامه  ی سخنان خود می گوید: درست است که وسط آن سوخت ، ولی من هم اکنون آن را صحیح و سالم تحویل شما میدهم! دستمال سوخته را ابتدا توی دستش مچاله میکند، سپس جلو سن باز میکند، و همه جای آن را به تماشاگران نشان میدهد. با کمال تعجب مشاهده می کنند، که به راستی سالم شده است! و به صاحبش مسترد میدارد. چگونه؟


برای دیدن جواب به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب

در حالی که روی خود را به طرف دیگر بر می گردانید از شخصی بخواهید که تاس ها را به هر ترتیبی که میخواهد روی هم بپیچند. وقتی بر میگردید میبینید که پنج طرف تاس ها را نمیتوانید ببینید: زیر تاس بالایی، بالا و پایین تماس وسطی و بالا و پایین تاس پایینی. به تماشاچیان بگویید که با متمرکز کردن حواستان می توانید بگویید که مجموع این 5 جهت غیر قابل دیدن چه عددی می شود.بعد از اعلام کردن این عدد از آنها بخواهید تا 5 جهت غیر قابل دیدن را جمع بزنند با تعجب خواهند دید که شما عدد صحیح را گفته اید.

این تردستی را میتوانید چندین بار تکرار کنید و هر بار هم نتیجه مختلفی را به دست بیاورید ، اما همه این محاسبات ذهنی همیشه درست خواهند بود.

برای دیدن جواب به ادامه ی مطلب بروید

ادامه مطلبیک شعبده باز کمدی را به مردم نشان می دهد. یک نفر را داخل آن صندوق می کند. سپس شمشیر هایی را داخل آن کمد فرو می کند بعد از مدتی شمشیر ها را در می آورد. اما آن مرد سالم است . راز این شعبده بازی چیست؟(البته زیر کمد پایه هایی دارد تا آن فرد از کمد فرار نکند)


برای دیدن جواب به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب

می خواهم با استفاده از سال تولد شما، نوعی بازی با اعداد را به نمایش بگذارم. در واقع با انجام چند عمل ریاضی بر روی سال تولد شما کاری می کنم که همیشه و برای همه افراد، نتیجه به دست آمده برابر با عدد 4 باشد ابتدا تاریخ تولد خود را برعکس کنید ( برای مثال اگر تاریخ تولد شما 1334باشد، برعکس آن مساوی است با 4331 ). 
عدد کوچکتر را از عدد بزرگتر کم کنید: ( 2997=1334-4331 ) 
عدد 5 را از حاصل کم کنید: ( 2992=5-2997 ) 
اعداد حاصل را با هم جمع کنید: ( 22=2+9+9+2 ) 
باز هم اعداد حاصل را با هم جمع کنید: ( 4=2+2 ) 
همانگونه که در بالا اشاره شد جواب، همیشه عدد 4 است.


شعبده باز ادعا می کند، که می تواند یک گلدان بزرگ پر گل روی میز ظاهر کند. ولی این کار در پیش چشم همه تماشاگران ممکن نیست، زیرا ممکن است چشم ناپاکی نیز ناظر بر این چشم بندی شود، و مانع از اجرای صحیح آن گردد! بنابراین چشم بندی حتماً باید در پشت یک پرده کوچک انجام یابد. میز نمایش جلو شعبده باز قرار دارد. از روی آن دستمال بزرگی تقریباً به ابعاد یک در یک متر بر می دارد. جلو صحنه آمده و پشت و روی آن را به همه نشان میدهد و آن وقت یک لحظه دستمال را جلوی میز نگه داشته و مانع از دیده شدن روی میز می شود و تماشاچیان که به هیچ وجه انتظار دیدن آن را نداشتند سخت متعجب می شوند.


راز تردستی به این ترتیب است گلدان از یک فنر بزرگ فلزی ساخته شده است که دور آن پارچه سیاه کشیده اند. روی میز هم برای این گلدان جاسازی شده است. فنر گلدان می تواند فشرده شده، و ارتفاع کمی پیدا کند. در پایه میز هم که به شکل استوانه سوراخ شده است، یک دسته گل پلاستیکی در هم فشرده شده و انتظار می کشد تا در موقع لزوم خارج شود . وردست شعبده باز هم در زیر سن نمایش نشسته و از یک سوراخ کوچک کواظب اوست. وقتی شعبده باز یک لحظه پرده را جلو میز نگه داشت. همکار او اولاً سرنخی را که به میله نگهدارنده گلدان وصل است، می کشد تا فنر گلدان باز شده و از محفظه خود خارج می شود. ثانیاً با دسته مخصوص استوانه گلهای پلاستیکی را بالا می زند تا از وسط گلدان بالا بیایند و به این ترتیب گلدان بزرگ، با دسته گلی بزرگتر، فقط در یک لحظه روی میز ظاهر می شود و تماشاگر را متعجب می سازد.


با کمی دقت می توانید تعداد پسران و دختران یک خانواده را حدس بزنید .

1- از یک نفر بخواهید که تعداد برادرانش را به اضافه 3 کند .

2- حاصل بدست آمده را در عدد 5 ضرب و عدد 20 را به آن اضافه کند .

3- حاصل به دست آمده را در عدد 2 ضرب و به تعداد خواهرها اضافه کند .

4- به حاصل، عدد 5 را اضافه و عدد 75 را از آن کم کند .

5- نتیجه را به شما بگوید .

6- عدد حاصل ( که دو رقمی است )، تعداد خواهران و برادران را مشخص می نماید.

7- عدد سمت راست تعداد خواهرها و عدد سمت چپ تعداد برادرها است.

مثال : شخصی 6 برادر و 3 خواهر دارد .

  • 9=3+6 ( تعداد برادر به اضافه 6 )

  • 45=5*9 ( ضرب کردن حاصل در عدد 5 )

  • 65=20+45 ( جمع کردن حاصل با عدد 20 )

  • 130=2*65 ( ضرب کردن حاصل در عدد 2 )

  • 133=3+130 ( اضافه کردن تعداد خواهر ها به حاصل )

  • 138=5+133 ( اضافه کردن عدد 5 به حاصل )

  • 63=75- 138 ( کم کردن عدد 75 از حاصل ) عدد 63 نمایانگر 3 خواهر و 6 برادر است.

اینو این موقع نوشتم پنجشنبه بیست و دوم اردیبهشتماه سال 1390 توسط بابک بقایی
تمامی این راز ها محفوظ است | طراحی : بابک
قالب وبلاگ