تبلیغات
شعبده بازی رایگان(my trick) - شعبده بازی های جالب

شعبده بازی رایگان(my trick)
 
(نسخه 2.00)

جاوا اسكریپت


امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

Online User Instagram
با سلام

چون قول داده بودم روز اول تیرماه وبلاگ رو آپدیت کنم یک شعبده کوچولو می ذارم. امیدوارم که دوستان خوششون بیاد.

آتش سیگار با دست

در یک میهمانی که همه دوستان جمعند ما با اجرای یک تردستی کوچک می توانید آنها را به تعجب وادارید.

ابتدا دور از چشم میهمانان دو انگشت سبابه و شصت خود را روی یک قطعه یخ بگذارید تا کاملا انگشتان شما بی حس شود. بعد از این کار سریعا نزد یکی از میهمانان که در حال کشیدن سیگار است بروید و با دو انگشت خود سیگار روشن وی را خاموش کنید. مطمئن باشید که هیچ آسیبی به انگشتان شما نمی رسد. اگر این عملیات را با مهارت انجام دهید دوستان شما پی به مهارت شما خواهند برد و از شما شعبده های دیگری را درخواست می کنند.

 

موفق باشید.


 اصول اولیه تردستی

برای شروع به تردستی ابتدا نیاز به محلی دارید که در آنجا برنامه های خود را اجرا کنید. مثلا گوشه اتاق نشیمن و یا پشت میز کار و هرجایی که دوست دارید. البته بعضی شعبده ها نیاز به وسایل مخصوص و سن نمایش دارند ولی اکثر بازیها را می توانید حتی بدون وسایل پچیده اجرا کنید.

وسیله کار همان چیزی است که در جیب شما وجود دارد. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است اگر شما با وسایلی که اکثر مردم در جیب یا کیفشان دارند تردستی انجام بدهید آنها را به شدت شگفت زده خواهید کرد زیرا آنها با این وسایل آشنا هستند. مثلا شعبده هایی را که با دستمال انجام می دهید اگر بطور درست انجام دهید مانند جادو عمل می کند و مردم را به حیرت وا می دارد. خلاصه اینکه باید بتوانید در مردم شگفتی ایجاد کنید و این مستلزم تمرین سخت است . تمرین - تمرین - تمرین.

این تاکید را برای این دارم که اکثر مردم از شعبده بازی که ناشی است و نمی داند چه کند خوششان نمی آید و حوصله آنها از نمایش سر می رود. وقتی شعبده باز نتواند باعث خوشحالی مردم شود مردم توجهی به بازیهای آن ندارند و ممکن است راز و رمزتردستی او لو برود.

یکی مهمترین اصول اولیه در تردستی فاش نکردن راز و رمز تردستی است. یعنی طریقه اجرای بازیها را به هیچ کس یاد ندهید حتی به بهترین دوستتان.

اصل دوم که بسیار باید مورد توجه قرار گیرد این است که همه ما می دانیم که شعبده باز آدمی غیر معمولی و با قدرتهای خارق العاده نمی باشد بلکه همانند ما یک انسان معمولی است ولی با تمرین و سرعت عمل بالا می تواند حقایق را برعکس جلوه دهد یعنی به شما وانمود می کند که در حال انجام حرکتی است و این در حالی است که مشغول انجام کار اصلی خود می باشد.

شما هم باید سعی کنید حواس تماشاگر را به سمت مطلبی فرعی منحرف کنید و کار خود را به آرامی انجام دهید. مثلا شروع به خواندن ورد کنید یا در بعضی حالات مجبور هستید به بالا پریده و بال یک چرخش کامل به دور خود حرکتی را مخفیانه انجام دهید.

در آخر باز هم تاکید می کنم که مهمترین عامل در رسیدن به مهارت در تردستی فقط تمرین است. برای مثال  می توانید برای افزایش اعتماد به نفس و تماشای چگونگی انجام حرکات بازیها را در مقابل آیینه انجام دهید.

منتظر اولین تردستی باشید.

با تشکر


در این وبلاگ قصد دارم تا شما را با دنیای شعبده بازان آشنا کنم. دنیایی ر از رمز و راز . دنیایی که عده بسیار زیادی از مردم آرزوی ان را دارند که سر از گوشه از راز و رمزهای آن در بیاورند ولی طبق قانون اول شعبده بازی که می گوید : (( اسرار و رازورمزها را پش خودت نگهدار)) بسیاری از این اعمال خارق العاده هنوز در پرده ابهام قرار دارد.

شعبده بازی چیست ؟

شعبده بازی را باید یک علم نامید چون در آن از کلیه علوم مختلف از جمله : فیزیک - شیمی - ریاضی و علوم مختلف دیگری استفاده می شود.

این سخنان را بهروز کریمی می گوید. بهروز کریمی کیست ؟

شاید همه شما در بعضی برنامه های تلویزیون آقای آشکار و نهان و یا در برنامه نوروز ۷۳ و دیگر برنامه های سیما شاهد هنر نمایی این هنرمند بوده باشید. او اولین کسی است که در ایران شروع به آموزش و تدریس شعبده بازی کرده است. او از سن ۱۲ سالگی وارد عرصه شعبده شد و هم اکنون مقام دوم در نوآوری و شعبده را در جهان دارد. او عضویت دهها کلوپ خارجی را دارد و جزو اساتید بین المللی شعبده بازی است.

شعبده باز کیست ؟

در قدیم مردم به جادو و جادوگری اعتقاد داشتند. جادوگر موجود پلید و زشت و ترسناکی بود که معمولا در سرداب ها زندگی می کرد و در آنجا با کمک نیروهای اهریمنی که در اختیار داشت برای مردم بیگناه نقشه های شوم می کشید به همین دلیل است که اسلام جادوگری را حرام دانسته و لی شعبده باز شخصی است با سر و وضع آراسته و مرتب و منظم که در روی سن مردم را می خنداند و موجب شادی و سرگرمی مردم می شود. این دو را به هیچ وجه نمی توان با هم مقایسه کرد.

در قسمت بعدی آنچه برای شروع تردستی نیاز است را فراخواهید گرفت.

با تشکر

 


خوب امروز بعد از مدت ها یه آموزش میدم. (اگه بازدید بالا بره، مطمئن باشید که آموزش های بیشتری میذارم)
 
یک کارت به کارت دیگری تبدیل می شود
طرز اجرا: در این ترفند شما به آس خاج و بی بی دل و یک کارت اختیاری دیگر نیاز دارید. (البته شکل کارت ها به خودتون مربوط میشه) آس و بیبی را از وسط تا بزنید و از انتهای کارت ها آن ها را به هم بچسبانید و از کارت سوم به عنوان پشت کارت استفاده کرده و آن را به سمت بالا باشد. دست راستتان را از روی کارت بگذرانید. در حین انجام این حرکت لبه ی تا شده را به سمت پایین متمایل کنید. به این ترتیب کارت عوض می شود.


شما بدون این که بسوزید هر جای خود را آتیش میزنید!!!
اگر میخواهید که دست شما در آتش نسوزد یک دو قطره از سولفید کربن و تتراکلرید کربن را مخلوط کرده و در کف دست خود بریزید سپس اگر آتش را به دست خود نزدیک کنید دست شما نمی سوزد!!!

اما اگر میخواهید آتش در گودی دست شما ایجاد شود متن زیر را بخوانید:

وسایل لازم برای این کار عبارتند از:

·         12 سانتیمتر مکعب سولفور کربن

·         8 سانتیمتر مکعب تتراکلرور کربنحال ابتدا آنها را خوب باهم مخلوط کنید. سپ بدون اینکه کسی متوجه بشود دستتان را روی بخاری نیم گرم یا آجری که روی اجاق برقی قرار دارد و نظایر آن گرم کنید و آن گاه مخلوط را در گودی دستتان بریزید. در مدتی خیلی کوتاه مایع شروع به شعله کشیدن می‌کند. این سوختن توام با بوی خیلی زننده نیست و می‌توان حتی در داخل ساختمان نیز به اجرای آن اقدام کرد.

در صورتی که موقعیت مناسب نباشد تا شما قبلا دستتان را تا آن اندازه گرم کنید، می‌توانید نظیر آزمایش فوق ، به کمک یک لوله شیشه‌ای گرم ، مایع را مشتعل سازید. اگر مواد تازه و موثر باشند، این طریق برای مشتعل کردن آن کافی خواهد بود. در غیر این صورت کبریت بکشید و به فاصله کمی از آن نگهدارید. مایع شعله ور خواهد شد. اما دست شما آنقدر گرم نمی‌شود که غیر قابل تحمل باشد

.


رفتن میخ در بادكنك

كافی است فقط شما محلی كه میخواهید میخ رد كنید رو كمی چسب نواری بزنید بعد بادكنك نمی تركد


غیب كردن لامپ دردست

كافی است كه یك كش بردارید ویك سر آن را به لامپ و سر دیگر آن را به كمرببندید . بعد یك پیراهن بپوشید ولامپ رو طوری در دست بگیرید كه كش معلوم نشود بعد در یك حركت لامپ را رها كرده بعد لامپ به دلیل بسته بودن به كش . از لای دكمه های پیراهن به داخل پیراهن رفته در نتیجه دیگر لامپی در دست شما نخواهد بود


نی جادویی

در این بازی نخ را داخل نی می كنید بعد نی را می برید اما نخ سالم

اموزش ::

كافی زیر وسط نی را ببرید از قبل یا تركی ایجاد كنید وبعد در  هنگام اجرا وسط نخ را از ترك وبریدگی میارید بیرون و نی خالی را می برید وهمه فكر می كنند نخ را نیز بریدید اما این طور نیست/


اموزش شعبده بازیبرخی از امکانات و قابلیتها:
اموزش فکر خوانی
چرخاندن 360 درجه دست
خاکستر سیگار در دست تماشاچی به صورت عجیب
تکان دادن چوب کبریت بدون تماس دست
ظاهر شدن اسم بر روی دست
عوض شدن 2 ورق پاسور در دست تماشاچی
جدا کردن سر کبوتر
زنده کردن مگس مرده
غیب کردن سکه http://www.masbi.com?rgm=engineer&p_id=214


 

 مشاهده دانلود یک کلیپ بسیار زیبا از سوتی شعبده باز . . .

 

ایرانی با استعداد حرکات نمایشی با توپ خشونت در فوتبال زنان دانلود کلیپ خنده دار شوخی با گربه دانلود کلیپ موبایل از سرعت یک خانم چینی دانلود یک کلیپ بسیار زیبا از سوتی شعبده باز رقصیدن بر و بچ شهرداری سخنرانی جالب طهماسبی مستر بین در هتل موبایل، کلیپ جدید موبایل، کلیپ خارجی جدید، کلیپ خنده دار ایرانی، کلیپ خنده دار موبایل، کلیپ دوربین مخفی، کلیپ سوتی، کلیپ موبایل، کلیپ های جدید، کلیپ وجشتناک، کلیپ ورزشی کلیپ خنده دار از یه پیرزن کلیپ خنده دار ترسوندن یه ژاپنی کلیپ خنده دار جف پا انداختن یه گدا کلیپ موبایل ایرانی خنده دار سرکار گذاشتن آقا فریدون کلیپ موبایل صحنه هایی از دعواهای دختر ها ! یک کلیپ بسیار زیبا از ترسوندن یه پیرمرد با شی


یه کلیپ فوق العاده ( آموزش ترفند رد شدن از دیوار )
فاش شدن راز دیوید کاپرفیلد در رد شدن از دیوار چین
 

 مشاهده کلیپ دیدنی ترفند رد شدن از دیوار دیوید کاپرفیلد . . .

 

ترفند رد شدن دیوید کاپرفیلد از دیوار چین دیوار دیوید کاپرفیلد دیوید کاپرفیلد راز رد شد از دیوار دیوید کاپرفیلد رد شدن از دیوارددیوید کاپرفیلد روش رد شد از دیوار دیوید کاپرفیلد کلیپ 2011 کلیپ ترسناک کلیپ جدید دیوید کاپرفیلد کلیپ دیوید کاپرفیلد و دیوار چین کلیپ های جدید کلیپ های فوق العاده


 حقه شعبده بازی با اشیاء اطراف شما
110 حقه شعبده بازی با اشیاء اطراف شما

 110 حقه شعبده بازی با اشیاء اطراف شما

 شاخه: طنز و سرگرمی    تعداد بازدید: 26067     زبان: انگلیسی         نویسنده: Marvins Magic
     نوع فایل: PDF
     تعداد صفحات: 43         ناشر:inforosh.com
     حجم کتاب: 476 کیلوبایت

توضیحات


در این کتاب که شامل 43 صفحه می باشد 110 حقه از حقه هایی که شعبده باز ها انجام می دهند به وسیله تصویر آموزش می دهد.از همه جالب تر اینکه همه این حقه ها با اشیاء اطراف شما انجام که همه جا یافت می شود آموزش داده می شود.IE: در صورت دانلود نشدن کتاب، بر روی دکمه Download راست کلیک کرده و گزینه ...Save Target As را انتخاب کنید.

Firefox: در صورت دانلود نشدن کتاب، بر روی دکمه Download راست کلیک کرده و گزینه ...Save Link As را انتخاب کنید.


منبع:
http://persian.kingiran.com


گروه مجلات همشهری: زمانی نه چندان دور بود که تصاویر شعبده بازی های عجیب و غریب « دیوید کاپرفیلد» از شبکه های مختلف تلویزیون پخش می شد و همگان از کارهای او انگشت حیرت به دهان می گرفتند.

دیویدست کوتکین که همه جهان او را به اسم دیوید کاپرفیلد می‌شناسند، متولد ۱۶ سپتامبر ۱۹۶۵ در شهر متوچین در نیوجرسی آمریکاست. حالا در این شهر بزرگ‌ترین خیابان به نام دیوید کاپرفیلد نامگذاری شده است، مرکز اورژانس و مرکز مشاوره اورژانسی شهر هم با پول دیوید کاپرفیلد ساخته شده و بیشترین نامی که بر بچه‌های پسر این شهر گذاشته می‌شود نام دیوید است.

پدر دیوید یک مهاجر روس‌تبار بود که مدتی را در اروپا گذرانده و سپس به آمریکا آمده بود و یک فروشگاه فروش لباس‌های جوانانه احداث کرده بود.

مادر دیوید-سارا- هم یکی از مشتریان این مغازه بود که آشنایی این دو در نهایت به ازدواج انجامید؛ ازدواجی که اولین ثمره‌اش دیوید بود.دیوید در کودکی مثل همه بچه‌های دیگر بود. خودش می‌گوید: «بچه معمولی‌ای بودم و مثل همه بچه‌های دیگر چند تا دوست داشتم. نه خیلی شلوغ بودم، نه خیلی آرام، نه خیلی باهوش، نه خیلی کند...» اما یکی از معلمان او در همان سال‌های اول تحصیل در ارزیابی او نوشته است: «او رویاپرداز جالبی است و قصه‌های جالبی سر هم می‌کند. فانتزی ذهن او فوق‌العاده است و تخیل او اصلا قابل مقایسه با همکلاسی‌هایش نیست.»

جادو ازکجا آمد؟

با وجود این استعداد، دیوید ممکن بود که بدل شود به یک انسان کاملا معمولی، اگر با مابر آکران - که در نزدیکی مغازه پدرش یک مغازه فروش اسباب‌بازی داشت - آشنا نمی‌شد. یکی از قفسه‌های مغازه آکران به فروش وسایل لازم برای تردستی و شعبده‌بازی اختصاص داشت و او در اوقات فراغتش با استفاده از کتاب‌ها و جزوه‌های آموزشی، شیوه‌های تردستی و چشم‌بندی را می‌آموخت. دیوید هم جذب بازی‌ها و وسایل این مغازه شد و او و آکران با هم رمز و راز بسیاری از چشم‌بندی‌ها را کشف کردند و بعد به اجرای آن پرداختند. تنها مدتی کوتاه بعد از این اتفاق آکران به استعداد شگرف دیوید در چشم‌بندی پی برد و به اولین مشوق او بدل شد...

پیشرفت: سرعت نور

دیوید خیلی سریع در کارش پیشرفت کرد. در ۱۴ سالگی عضو انجمن شعبده‌بازان و تردستان آمریکا شد و در 16سالگی به عنوان یکی از مدعوین سمینار تردستی در دوران مدرن به دانشگاه نیویورک دعوت شد و در آنجا در مورد تردستی‌های جدید سخنرانی هم کرد. دو سال بعد بود که اولین برنامه تلویزیونی‌اش را به نام «مرد جادویی» اجرا کرد. او از همان اولین برنامه تلویزیونی‌اش اهمیت اجراهای تلویزیونی را دریافت و سعی کرد که برخلاف تردست‌ها و شعبده‌بازها برنامه‌های متنوع و جدیدی برای تماشاگران تلویزیونی بسازد.

با مورد استقبال قرار گرفتن برنامه‌های تلویزیونی، دیوید اسم هنری کاپرفیلد را برای خودش انتخاب کرد و با همکاری یک تیم حرفه‌ای به ساخت برنامه‌های تردستی و شعبده‌بازی تلویزیونی پرداخت. اجراهای زنده او هم مورد توجه قرار می‌گرفت؛ چرا که کارهایی که او انجام می‌داد با کارهای دیگر تردست‌ها و شعبده‌بازها متفاوت بود.

چه فرقی داشت

کاپرفیلد آن‌قدر باهوش و خلاق بود که ایده‌هایی را اجرا می‌کرد که تا پیش از آن اجرا نشده بود و حتی به ذهن کسی نرسیده بود و برای همین باورنکردنی به نظر می‌رسیدند و تماشاگران آنها را نه به عنوان «چشم‌بندی» که به عنوان «شعبده‌بازی» می‌پذیرفتند. دیوید کاپرفیلد تنها شعبده‌باز و تردست جهان است که نامش 11 بار در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

او از لحاظ درآمد، تعداد تماشاگران برنامه تلویزیونی، تعداد تماشاگران برنامه زنده و تعداد جست‌وجو در اینترنت سرآمد تمام فعالان در حیطه تردستی چشم‌بندی و شعبده‌بازی است اما واقعا آنچه او را این همه مشهور کرده، برنامه‌های «بزرگ» و حجم‌بندی‌های «اعجاب‌آورش» بوده است؛ کارهایی که همیشه تماشاگران برنامه‌ها و حتی تردست‌ها و شعبده‌بازها را متحیر می‌کند و البته او هیچ‌وقت رمز و راز کارهایش را لو نمی‌دهد.

کارشناسان اختلاف نظر دارند

اما تمام برنامه‌هایی که دیوید کاپرفیلد تا امروز اجرا کرده، مورد کارشناسی کارشناسان این حیطه قرار گرفته و راه‌های اجرای آن تردستی و چشم‌بندی هم مورد بحث و بررسی قرار گرفته. جالب است که در مورد اکثر کارهای شاخصی که کاپرفیلد انجام داده، به طور معمول اختلاف‌نظر در میان کارشناسان وجود دارد و چند راه برای انجام هر کدام از این تردستی‌ها پیشنهاد شده است شاید این موضوع نشانگر این باشد که همان‌طور که خود دیوید کاپرفیلد می‌گوید او بیشتر از یک راه برای انجام تردستی‌هایش دارد.

مشهورترین کارهای دیوید کاپرفیلد غیب کردن انسان‌ها، ناپدید کردن مجسمه آزادی و سپس پدیدار کردن آن، عبور از دیوار چین، نصف کردن انسان با لیزر و پرواز کردن بوده است. در زیر بعضی راه‌های پیشنهاد شده در مورد انجام این تردستی‌ها را مرور می‌کنیم.

مجسمه آزادی غیب می کند

بخش دیگری از این گزارش به یکی از کارهای عجیب او پرداخته است ؛ نمایش غیب کردن مجسمه آزادی . این کار در سالنی بزرگ با حضور چند صد نفر تماشاگر برگزار شد. ویلیام برداستون در توضیح این نمایش ادعا کرده است: «این برنامه با حضور چندصد نفر تماشاگر در سالنی رو به اقیانوس و مجسمه آزادی برگزارشد. دیوید کاپرفیلد پرده‌ای بسیار بزرگ مقابل شیشه ساختمان که از آنجا مجسمه آزادی دیده می‌شد نصب کرد و سپس شروع به ورد خواندن کرد و بعد پرده را کنار زد. مجسمه دیگر آنجا نبود. همه تماشاگران هیجان‌زده و ترسیده بودند اما دیوید کاپرفیلد قول داد مجسمه را برگرداند. دوباره پرده آویزان شد و بعد از ورد خواندن پرده کنار رفت و مجسمه سر جای خودش قرار داشت.

چگونه این اتفاق افتاد؟ خب خیلی ساده. سالن در نظر گرفته شده حرکت می‌کرد. حرکتی دورانی و بسیار بسیار آرام که هیچ کس آن را حس نمی‌کرد. حرکت سالن در زمانی که پرده آویزان شد باعث شد پس از کنار رفتن پرده، زاویه سالن نسبت به اقیانوس فرق کند و در واقع تماشاگران منظره‌ای را می‌دیدند که با منظره چند دقیقه قبل تفاوت داشت. بار دوم که پرده آویخته شد سالن در جهت عکس شروع به چرخش کرد و وقتی به همان زاویه قبلی رسید، دیوید کاپرفیلد پرده را کنار زد و باعث شد تماشاگران فکر کنند که او مجسمه آزادی را ناپدید کرده است. در واقع او با نمایش و با یک زمان‌بندی دقیق آن چیزی را که می‌خواست به تماشاگران القا کرد. در واقع فقط حاضران در سالن فکر کردند مجسمه ناپدید شده و هیچ کس از مردم نیویورک این حس را نداشت.


اینو این موقع نوشتم شنبه یازدهم تیرماه سال 1390 توسط بابک بقایی
تمامی این راز ها محفوظ است | طراحی : بابک
قالب وبلاگ