تبلیغات
شعبده بازی رایگان(my trick) - شعبده بازی (دانلود)

شعبده بازی رایگان(my trick)
 
(نسخه 2.00)

جاوا اسكریپت


امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

Online User Instagram

دراین فیلم می آموزید چگونه کارت را از انگشت خود عبور دهید این وسیله که در سایتهای خارجی با قیمت گران فروخته میشود و در ایران وجود ندارد پس ما آموزش آن را رایگان برای شما قرار دادیم.با توجه به فیلم آموزشی می توانید این وسیله را بسازید.

لینک مستقیم|دریافت آموزش این شعبدهدر این پست یاد میگیرید که چگونه یک کارت را در یک لحظه تغییر دهید با ای جادو می توانید بین دوستانتان بدرخشید.پیشنهاد میکنم که ابتدا لینک نمایشی را دانلود کنید و در نهایت آموزش آنرا ببینید تا بیشتر متوجه شوید.

لینک نمایشی

لینک آموزش

راز ظاهر کردن فیل

در این مطلب ما فیلم آموزشی غیب و ظاهرکردن فیل را برای شما قرار دادیم این بازی توسط کریس انجل انجام شد.امیدوارم که از دیدن پشت صحنه ی (آموزش)این شعبده لذت ببرید. اجرا و آموزش این چشمبندی توسط ماسک(ول والنتینو) میباشد.

لینک دانلود مستقیم

آموزش مچاله کردن و ترمیم قوطی

شاید دیده باشید که شعبده بازانی چون دیوید بلین که قوطی مچاله شده را از زباله یا در خیابان از زمین برمیدارند و با حرکات جادویی آن را ترمیم میکنند این بازی در بیشتر سایتها و وبلاگها با قیمت هنگفتی فروخته می شود ولی ما این آموزش به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم .بسیاری از دوستان این بازی را درخواست کردند.

مشخصات:

زمان:۲:۵۴

شعبده باز:ول ولینتینو(ماسک)                                          

حجم:۷ مگابایت

لینک دانلود مستقیم|download

 


غیب کردن انسان روی صندلی

با توجه به درخواستهای مکرر دوستان در رابطه با غیب کردن انسان روی صندلی ما راز آن را توسط بزرگترین شعبده باز جهان وال ولنتینو در اختیار شما قرار دادیم پیشنهاد میکنم دانلود کنید و به این وبلاگ امتیاز بدهید.

لینک دانلود مستقیم

اینو این موقع نوشتم یکشنبه سیزدهم شهریورماه سال 1390 توسط بابک بقایی
تمامی این راز ها محفوظ است | طراحی : بابک
قالب وبلاگ