تبلیغات
شعبده بازی رایگان(my trick) - فستیوال هنرمندان شعبده بازی و علاقمندان آن

شعبده بازی رایگان(my trick)
 
(نسخه 2.00)

جاوا اسكریپت


امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

Online User Instagram

Open in new window
قابل توجه علاقمندان و هنرمندان رشته شعبده بازی
امسال برای اولین بار در سال 2012 اولین فستیوال بزرگ شعبده بازان جهان با حضور شعبده بازان نامی جهان در كشور مالزی در شهر كوآلا لامپور برگزار میگردد . این فستیوال مصادف است با ایام عید نوروز و سه روز متوالی در روزهای ( 23 ، 24 و 25 مارس 2012 ) برگزار میگردد . در این فستویال شعبده بازان بزرگ و نامی جهان شركت كرده اند كه در بین آنها اسامی افرادی چون Dirk Losander , Michael Ammar , Albert Tam , Tony Hassiny , Rafael Benatar , به چشم میخورد . لیست اسامی شركت كنندگان زیاد هست و شما میتوانید از طریق سایت رسمی این فستیوال به آدرس : www.magical1malaysia.com دیدن فرمائید و با جزئیات بیشتری در مورد این فستیوال اطلاعات كسب بفرمائید .

در این فستیوال شعبده بازان مشهور و نامی ایرانی نیز حضور داشته و بعنوان تماشاگر میتوانند در این فستیوال بزرگ شركت نمایند . از اینرو كانون فرهنگی هنرهای نمایشی تصمیم بر آن دارد تا از تمامی شعبده بازان و علاقمندان شركت در این فستیوال كه علاقمند به شركت در این فستیوال را داشته دعوت نموده و شما هنرمند گرامی میتوانید بعد از همانگی های لازم ، با شماره های دفتر كانون هنرهای نمایشی تماس گرفته و اجازه نامه شركت در این فستیوال را گرفته و بعنوان تماشاگر در سالن زیبای برج های دوقلوی مالزی حضور یافته و از این مراسم زیبا لذت ببرید .

قابل توجه دوستان كه فقط افراد هنرمند و آْشنا به رشته هنر شعبده بازی اجازه حضور در این فستیوال را خواهند داشت و افراد عمومی اجازه حضور نخواهند داشت .

در پایان قابل ذكر است برگزار كنندگان این فستیوال برای هر شركت كننده ایرانی در این مراسم یك هدیه به رسم یادبود در در نظر گرفته شده است كه در آنجا به آنها تقدیم خواهد گشت .

نكات تكمیلی :

- حضور در این فستیوال فقط برای هنرمندان شعبده بازی و علاقمندان آن مجاز است
- هزینه رفت و آمد و شركت در این فستیوال با خود شما میباشد
- كانون هنرهای نمایشی فقط هماهنگی لازم جهت حضور شما در این فستیوال را انجام میدهد
- در پایان به شركت كنندگان ایرانی در آنجا یك هدیه به رسم یادبود به آنها تقدیم میشود
اینو این موقع نوشتم جمعه هجدهم آذرماه سال 1390 توسط بابک بقایی
تمامی این راز ها محفوظ است | طراحی : بابک
قالب وبلاگ