تبلیغات
شعبده بازی رایگان(my trick) - Cyril Takayama

شعبده بازی رایگان(my trick)
 
(نسخه 2.00)

جاوا اسكریپت


امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

Online User Instagram
متولد 27 سپتامبر 1973 و یكی از شعبده بازان و نامی جهان از كشور ژاپن میباشد . او متولد و بزرگ شده در هالیوود و كالیفرنیا میباشد . پدر او در یكی از ادارات به نام Ryukyuan در ژاپن ریاست آنجا را بر عهده داشته و مادر او اهل كشور مراكش میباشد . در سن 15 سالگی بر حسب یك اتفاق او از مدرسه خود اخراج شده و همچنین در سن 16 سالگی خود ترك تحصیل كرد . پدر سیریل در آن زمان توانایی فرستادن مقدار كمی پول برای سیریل بود در حد خرج خوردن یك میان وعده غذایی در روز و این كفاف زندگی سیریل را نمیداد . در سفری به ژاپن سیریل توانست در فرودگاه دست به چند كار شعبده بازی بزند كه بسیاری از محافظین فرودگاه را متعجب كرد .

بعد از این ماجرا ها او در سن 17 سالگی با استعدادی كه از خود در اجرای تكنیك های شعبده بازی نشان داده بود توانست توجه بسیاری از آدمهای ژاپن از جمله یكی از تاجران معروف آنجا را به خود جلب كند . در سن 17 سالگی در یك مجمع شعبده بازی شركت كرد و با سن كم خود توانست در جمع شعبده بازان آنجا بدرخشد . كم كم او را در عروسی ها برده و از نمایش های او در جشن ها استفاده میكردند .

او در تمام این مدت به تمرین و یادگیری فنون شعبده بازی پرداخت تا حدی كه توانست دست به ساخت و طراحی بازیهای بزرگی بزند . سیریل تاكایاما در سال 1991 به كمپانی شعبده بازی به نام Brotherhood of Magicians در آمریكا پیوست و از طریق این شركت با شعبده بازان بزرگ دنیا ارتباط برقرار كرد . او توانست در سال 1994 جایزه افتخار یكی از بهترین شعبده بازان دنیا را از طرف انجمن بین المللی شعبده بازان جهان كسب كند . همچنین توانست افتخار دریافت Golden Lion Award را در لاس وگاس در سال 2001 در سمینار شعبده بازی جهان از آن خود كند . او در یك مجموعه تلوزیونی به نام T.H.E.M به ایفای نقش برای انجام امور شعبده بازی پرداخت و این مجموعه با استقبال زیادی از سوی تماشاچیان روبرو شد . سیریل همچنین برنده بهترین شعبده باز سال در سال 2007 را نیز از آن خود كرده است .

Open in new window
سیریل تاكایاما از سن 6 سالگی به شعبده بازی علاقمند شد . اولین علاقه او زمانی بود كه در یك اجرای زنده در مراسمی شعبده بازی را روی صحنه دید كه خانمی را ابتدا در هوا معلق كرد و سپس بدن آن زن را به دو نیمه تبدیل كرد . از آن پس سیریل متوجه شد كه مردم علاقه خاصی نسبت به دیدن اینگونه برنامه ها داشته و خود نیز دارای استعدادهایی در این زمینه هست . از اینرو در سن 12 سالگی در مسابقه ای به نام استعدادها كه در یك دانشگاه در هالیوود انجام میگرفت شركت كرد .

سیریل تاكنون بازیهای خاص مربوط به خودش را ارائه كرده است از جمله آنها میتوان به زنده كردن عكس همبرگر ، جدا نمودن سر از بدن ، رد كردن كارت یا دست خودش از شیشه و یا معلق كردن بدن خودش در هوا اشاره كرد . او همچنین در یك سیرك به اجرای یك شعبده بزرگ با طناب و كارت بصورت معلق در هوا نیز پرداخته است .

یكی از اجراهای محبوب و معروف سیریل تاكایاما در ژاپن نمایشی میباشد كه در آن سیریل خود را توسط گریم های حرفه ای تبدیل به یك پیرمرد كرده و در حالی كه كسی او را نشناسد دست به اجرای عملیات شعبده بازی در سطح شهر زده است . در دنیای اینترنت فیلم های بسیار زیادی از او منتشر شده است . همچنین هم اكنون او تبدیل به یكی از ستارگان دنیای شعبده بازی بدل گردیده كه اسم او در لیست جزو 10 نفر شعبده بازان برتر دنیا به چشم میخورد .

Open in new window

او مردی صلح جو و بسیار سخاوت مند هست بطوری كه به بسیاری از مراكز نگهداری از كودكان یتیم در دنیا كمك كرده و یا در نمایشی در تایلند تمام هزینه های آنجا را صرف اعمال هیریه نموده است . او در سراسر كشور ژاپن به شعبده بازی پرداخته و همه مردم ژاپن او را شناخته و هم اكنون از چهره های سرشناس ژاپنی در دنیای شعبده بازی به شمار می آید . سیریل تاكایاما شعبده باز بسیار فعالی بوده بطوری كه مجموعه های نمایشی و آموزشی بسیاری را در دنیای شعبده بازی عرضه كرده است . همچنین او در سه فیلم سینمایی به ایفای نقش نیز پرداخته است .

برخی از مجموعه های او به شرح زیر میباشد :
- Magic Revolution
- 90 minute Korean magic
- Simply Magic
- Super Street Magic Magazine

همچنین فیلم های نمایشی بسیاری از او در بخش فروشگاه شعبده باز موجود میباشد كه شما علاقمندان به این هنرمند میتوانید آنها را تهیه نموده و از دیدن نمایشی های این استاد بزرگ لذت ببرید .
اینو این موقع نوشتم پنجشنبه بیست و دوم اردیبهشتماه سال 1390 توسط بابک بقایی
تمامی این راز ها محفوظ است | طراحی : بابک
قالب وبلاگ