تبلیغات
شعبده بازی رایگان(my trick) - Val Valentino

شعبده بازی رایگان(my trick)
 
(نسخه 2.00)

جاوا اسكریپت


امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

Online User Instagram
هنرمند و شعبده باز مشهور آمریكائی تبار متولد 14 Jun 1956 میباشد . او شعبده بازی مشهور و معروف و مجری برنامه معروف رازهای شعبده بازی در شبكه فاكس و شعبده باز مشهور مجموعه ماسك میباشد . وانتینو متولد Leonard Montano در شرق لس آنجلس و كالیفرنیا میباشد . ولنتینو به شعبده بازی برای اولین بار در سن 5 سالگی در اجرای یك بازی تردستی به نام "the ball and vase" كه پدرش برای او انجام داد علاقمند شد .

در سنین نوجوانی به بسیار علاقمند بود تا رازهای شعبده بازی را بازگو كند و با این عمل خود طرفداران و مخاطبان زیادیرا به سمت هنر شعبده بازی سوق دهد . ولنتینو در اواخر سال 1980 تا اوائل سال های 1990 از لاس وگاس به یك كافه در نوادا Nevada مهاجرت كرد و در آنجا به انجام شعبده بازی پرداخت . در این مدت به اجرای شعبده بازی با موزیك پرداخت و سعی بر این كر تا اطلاعات و معلومات خود در زمینه عملیات شعبده بازای را بالا ببرد .

Open in new window

در سال های 1997 تا 1998 ناگهان ایده خاصی به ذهن او رسوخ كرد . او تصمیم گرفت تا با چهره ای ناشناخته اقدام به بازگویی اسرار شعبده بازان مشهور و نامی دنیا در شبكه تلوزیونی فاكس نماید . در ابتدای كار او با بسیاری از شعبده بازان دنیا به مذاكرده پرداخت و سعی بر این داشت تا بتواند آنها را متقاعد كرده و این برنامه بزرگ را در جهت علاقمند كردن مردم به هنر شعبده بازای اجرا كند . پس از كلی صحبت برنامه بر این اساس شروع به كار كرد تا ولنتینو فقط روی صحنه اقدام به بازگوئی بسیاری از اسرار قدیمی شعبده بازی فقط بپردازد . اما وقتی برنامه روی شبكه رفت ولنتینو در لابه لای نمایش هایش چندین شعبده بازی بزرگ دنیا را نیز بازگو كرد .

این عمل او بسیار جنجال برانگیز شد تا حدی كه دیگر از اجرا و ادامه نمایش های او جلوگیری شد و او نتوانست در آن سال ها این برنامه را ادامه دهد . بر خلاف تصورش این مجموعه با استقبال بسیار بی نظیری از سوی مردم مواجه شد . ادامه دادن این كار نیاز به هزینه بسیار گزاف و بدون اسپانسر و نبودن مشاجره با انجمن شعبده بازان را می طلبید . استقبال این مجموعه ولنتینو را بر آن داشت تا بار دیگر در سال 2008 مجموعه جدید از Mask Magic را ارائه دهد و بار دیگر راز پشت صحنه بزرگان شعبده بازی را فاش نماید .

Open in new window

ولنتینو در بازیهایش نصف شدن دیوید كاپرفیلد و عبور از دیوار چین را به خوبی به نمایش می گذارد . روال انجام مجموعه هایش بدین صورت است كه ابتدا خود بازی را برای شما به نمایش می گذارد و سپس راز بازی را به شما آموزش میدهد . شما می توانید راز غیب شدن یك فیل و یا راز پرواز كردن كریس آنجل در آسمان را از مجموعه Mask Magic به راحتی بیاموزید . همچنین در این مجموعه ولنتینو فقط به بازگویی رازهای بزرگ بسنده نكرده و بسیار از بازی های شعبده خیابانی و محفلی نیز میپردازد . برخی از این بازی ها بسیار ساده بوده و با وسایل بسیار ساده طراحی شده است اما درست انجام دادن آن باعث شگفتی اطرافیان شما میگردد .


باید به عرض كاربران عزیز برسانیم كه فروشگاه شعبده باز تمامی مجموعه های Mask Magic را دارا میباشد كه در دو مجموعه قدیمی 1998 و جدید 2008 آماده عرضه میباشد . خود مجموعه قدیمی شامل 5 CD بوده و مجموعه جدید شامل 13 CD میباشد . دوستانی كه علاقمند هستند راز بزرگان شعبده بازی دنیا را ببینند می توانید این محصول بینظیر را از فروشگاه سایت ما خریداری نمایند .اینو این موقع نوشتم پنجشنبه بیست و دوم اردیبهشتماه سال 1390 توسط بابک بقایی
تمامی این راز ها محفوظ است | طراحی : بابک
قالب وبلاگ